Dekanlarımız






Prof. Dr. Şule BAHÇECİ
05.09.2016 - 13.01.2019












Prof. Dr. Ali Rıza AKDENİZ
25.11.2013 - 21.07.2016















Prof. Dr. Adnan BAKİ
07.10.2010 - 24.11.2013












Prof. Dr. Alipaşa AYAS
19.10.2004 - 31.08.2010













Prof. Dr. Abdullah ÇAVUŞ
30.12.1998 - 18.10.2004













Prof. Dr. Mustafa ÖZDEMİR
28.12.1995 - 28.12.1998












Prof. Dr. Aykut İKİZLER
01.01.1993 - 28.12.1995












Prof. Dr. Seçkin ÖZDEN
02.01.1990 - 31.12.1992












Prof. Dr. Mehmet Ali KISAKÜREK
1986 - 1987 / 1988 - 1989














Prof. Dr. Saffet BAYDAR
1982 - 1986 / 1987 - 1988