Fatih Eğitim Fakültesi

“Çocuklarla El Ele” Çocuk Şenliği

Trabzon Üniversitesi “Çocuklarla El Ele” Çocuk Şenliği 6 Mayıs 2023 Cumartesi günü, 10:00-14:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında bu yıl ilki organize edilen şenliğin geleneksel hale gelmesi hedeflenmektedir. Şenliğin hedef kitlesini bu yıla mahsus olmak üzere şehrimizde bulunan depremzede çocuklar oluşturmaktadır.

Yaşadığımız deprem felaketi hepimizi derinden etkilemiştir. Bu süreçte çocuklarımız sevdiklerinden ayrılmak ve yeni bir ortama uyum sağlamak durumunda kalmıştır. Onlara evlerinde hissettirmek, bağlılık ve dayanışma ile her zorluğun üstesinden geleceğimizi göstermek şenliğin hedefleri arasındadır. Etkinlik süresince depremzede çocuklarımız, bilimsel, kültürel ve sosyal etkinliklere katılacaklardır.

Üniversitemiz Rektörlüğünün organizasyonu altında Fakültemiz Topluma Hizmet Uygulamaları Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Gizem BENGİÇ ÇOLAK başkanlığında, öğretim üyelerimiz ve öğretmen adaylarımız tarafından yürütülecek olan şenliğin amaçlarına ulaşmasını dileriz.

İlgili Resimler

Menüyü Kapat